вторник, 28 апреля 2015 г.

«Промоція професій» у Генічеську!


Генічеська команда Профістар: «Юні обирають майбутнє» приймає обласну естафету «Промоція професій»
1. Реалізація навчально-тренінгової програми
а) Приєднатися до групи учасників проекту в мережі «Вконтакте». Вчитель інформатики ЗОШ№1 Шликова О.В. розповіла як це зробити.
б) Специфіка ораторського мистецтва, його практичне застосування. Заняття провела режисер народного театру «Ренесанс» Гаркуша В.І.

                              


Протягом тижня з 10.03.2015 по 23.03.2015 року в рекламній компанії ТОП-5 професій були задіяні бібліотека для дітей, санаторна школа-інтернат, ЗОШ №1,3, 4 та школа-гімназія.


Учасники з захопленням розповідали про професії бармена, врача-реабілітолога, екскурсовода, продавця, кухара.В нагоді стали буклети, нариси, професіограми, виготовлені членами 
       команди. В дитячій бібліотеці оформлена профвиставка «Професії, які ми обираємо».
                                      

                  Промоція професії врача-ребілітолога в ЗОШ № 1
                                     

Професію продавця представили члени команди в ЗОШ № 3
     

Найсмачніша професія – це кухар, яку представили члени команди в школі.Професія екскурсовода найактуальніша в нашому районі. Вона була представлена в санаторній школі-інтернаті.Професія бармена дуже цікава, творча, різноманітна.


Заняття «Самопізнання – шлях до саморозвитку та самоствердження» пройшло в Генічеському центрі зайнятості. Його провели спеціаліст з профорієнтації Сліпченко О.В. та шкільний психолог Олексінко Ж.В. 
Підсумком цього заняття стало створення «Дерева саморозвитку».


Комментариев нет:

Отправить комментарий